Alšova jihočeská galerie chystá s přicházejícím podzimem pro návštěvníky Zámecké jízdárny v Hluboké nad Vltavou výstavu Frauenthal. Vystavena budou vybraná díla, která vznikla v průběhu výtvarných symposií v letech 2019 a 2020. Symposia, která Alšova jihočeská galerie znovu pořádá od roku 2018 a navazuje tak na dlouholetou tradici, jsou důležitým průsečíkem v tvorbě etablovaných autorů.

Na výstavě budou představena díla Matěje Macháčka, Evy Vápenkové, Kateřiny Drahošové, Martina Mrkvy, Pavla Kučery, Kláry Stodolové, Marie Ladrové, Jitky Petrášové a Petra Brožky.

Zahájení se bude konat v sobotu 13. listopadu od 15:00 hodin ve výstavních prostorách Zámecké jízdárny v Hluboké nad Vltavou. Úvodní slovo pronesou ředitel galerie Aleš Seifert a kurátoři výstavy Dita Pfeferová a Miroslav Růžička.

otevřeno denně / 9:00 – 16:00 hodin

Vstupné

VÍCE INFORMACÍ ZDE 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Frauenthal

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (396 metrů)

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (8.2 km)

Rodinný hotel BohemiaLomnice nad Lužnicí (20.4 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Penzion Kamínek Penzion Kamínek Nové Hrady (39.1 km)