Tři sestry a Alkehol Sudová přitažlivost II

Tři sestry a Alkehol Sudová přitažlivost II

Adresa:

Lnáře, Lnáře 187

Termín: 5.11.2022 v 19:00 hod. (sobota)
Vstupné:

0 - 650

5listopad sobota 19:00

Žánr: koncertykoncertyčeské

Umělci: Tři sestryAlkehol


Z technických důvodů byl nadcházející koncert Tři sestry a Alkehol 13.11. v Lnářích po dohodě s pořadateli přeložen na nový termín 5.11.2022. Za způsobené potíže se vám omlouváme a těšíme se na shledání v novém termínu! Pokud však nechcete čekat až do příštího roku, můžete již vámi zakoupené vstupenky na koncert do Lnářů přímo (tedy bez výměny!) využít na koncert 11.11.2021 v Plzni Depo. Ceníme si vaší loajality v této nelehké době!

 

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou...
Alkehol - česká rocková hudební skupina. Alkehol vznikl v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Lnáře

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tři sestry a Alkehol...

Ubytování Pavel VoborníkBlatná (7.4 km)

Statek SedlečkoBudětice (25 km)

Ubytování Šumavský domekRabí (26.3 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?