Motorband + Interitus

Motorband + Interitus

Adresa:

Zliv, Zliv

Termín: 25.9.2021
Vstupné:

350 Kč

25září sobota 21:00

Žánr: koncertymetal


Motorband letos slaví 35let od Založení.K tomuto výročí vydal album s názvem ,,Černá a Bílá,, které sklízí velké ohlasy jak od kritiků tak od fans. V tomto roce se Motorband pokusí vyprodukovat pár koncertů.Jedním z nich je právě koncert v KD Zliv. Interitus je česká symphony metalová hudební skupina z Plzně. Skupina vznikla v roce 1993 a po téměř dvouletém hledání názvů a muzikantů si dala název Interitus. Na podzim roku 1996 začala Interitu vynucená přestávka způsobená odchodem několika důležitých členů včetně kapelníka. Zůstal jen bubeník, violista a kytarista a zároveň zpěvák, který jako jediný stál u zrodu skupiny a tak se stal i jejím novým šéfem.

Během následujícího roku doplnil Interitus své řady o flétnistku, klávesáka a dalšího kytaristu. V této sestavě vydali na jaře roku 1998 demosnímek s názvem Interitus 98. Po křtu dema na kterém měl premiéru i nový basák (do té doby hrála živě skupina bez basy), přišlo ještě několik různých zkušeben, změnil se muž za bicími a později i dívka s flétnou a jako zcela nový prvek se v Interitu objevila zpěvačka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Zliv

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Motorband + Interitus

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (6.6 km)

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (13.7 km)

Villa LiduškaBechyně (25.9 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Státní zámek Kratochvíle Státní zámek Kratochvíle Netolice (13.8 km)