Hypnotizér s Jakubem Kroulíkem

Hypnotizér s Jakubem Kroulíkem

Adresa:

Strakonice, Zámek 1

Termín: 7.10.2021 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

250

7říjen čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akce


ODBORNÁ INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKA S NÁZVEM HYPNOTIZÉR S JAKUBEM KROULÍKEM

Moc a síla hypnózy.

 Dozvíte se, co je hypnóza, zda může být nebezpečná, také něco o osobnostech hypnózy v ČR a ve světě, a navíc zažijete hypnózu v praxi. Součástí programu jsou také praktické ukázky sugesce a hypnózy.

Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi. Ovládne Vaši mysl lusknutím prstů a bez jakéhokoliv doteku hýbe vaším tělem. Možná se pokusíte bránit, ale nakonec stejně uděláte to, co chce on. Takovou moc nad Vámi může mít mentalista. Člověk, který se díky svým trikům umí ostatním lidem dostat pod kůži.

Rytířský sál, začátek 19:00 hod.

Vstupné 250,- Kč v předprodeji a 300,- Kč na místě

 

Délka akce: 90 minut

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hypnotizér s Jakubem...

Ubytování Pavel VoborníkBlatná (19 km)

Ubytování Šumavský domekRabí (21.4 km)

Sport hotel Pekárna SušiceSušice (27.7 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?