Cool V Plotě

Cool V Plotě

Adresa:

Písek, Velké náměstí 114

Termín: 10.9.2021 11.9.2021
Vstupné:

400

10zář - 11zář celý den

Žánr: festivaly


Koncept festivalu ukazuje krásu a sílu tvůrčího potenciálu sólových vystoupení. Převážně hudební program osciluje mezi mnoha žánry, jako je elektronická hudba, new folk, jazz, experimentální hudba, alternativní rock, world music, akustická soudobá hudba, blues a další, a je doplněn o autorská čtení, slam poetry, tanec, divadlo nebo hudební workshopy, přednášky a busking. Festival se odehrává na několika místech v historickém centru města Písku a přivádí návštěvníky na překvapující místa s „geniem loci“ jižních Čech, například na nádvoří galerie Sladovny nebo s ním sousedící nádvoří Prácheňského muzea.

Návštěvníci zažívají festival zcela odlišným, neobvyklým způsobem a putováním za účinkujícími umělci objevují krásy malebného města Písku na břehu řeky Otavy. Letos vystoupí více než 30 českých i zahraničních umělců. Na 12. ročníku festivalu COOL V PLOTĚ vystoupí: iránský Shahab Tolouie se svou originální perskou world music, Timber Rattle (USA), Vladimír 518, Vladivojna La Chia, Sifon Siphon (www neurobeat), herec Václav Kopta, bosenská zpěvačka Aida Mujačič, Johny Richter & The Hog Ranch z jeho syrovým zvukem ala Nick Cave, My Name is Ann, kytarový virtuóz Paul Novotny, izraelský talentovaný producent elektronické hudby Colibris Muse, Al Burian (USA), Ondrone, Badfocus, Markéta Kutilová, Tom Holič, DJ Tvyks, a mnoho dalších. Páteční Balzam stage jako již tradičně organizuje label Silver Rocket. Během obou dnů se můžeme těšit na vizuální art projekci Bionic, inspirovanou přírodními strukturami, které se budou promítat na hradby gotického hradu. Doprovodný program budou doplňovat hudební dílny a workshopy, panel diskuze, které rezonují současnými tématy anebo pro nejmenší návštěvníky Face painting creations Anežky Hrdličkové.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Písek

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cool V Plotě

Villa LiduškaBechyně (23.6 km)

Ubytování Pavel VoborníkBlatná (23.8 km)

Yacht Club RadavaOrlík nad Vltavou (24.4 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?