Ladislav Špaček - Etiketa není věda

Ladislav Špaček - Etiketa není věda

Adresa:

České Budějovice, Okružní 517/10

Termín: 4.10.2021 v 16:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

390 Kč, studenti VŠTE - 99 Kč

4říjen pondělí 16:00

Žánr: ostatní akce


„Zábavně naučný dvouhodinový pořad, který vás provede nejčastějšími úskalími etikety. Podle Jiřího Gutha-Jarkovského je „slušnost člověku vrozená, ale zdvořilosti se musíme učit“. Naše společenské vystupování je nejlepší reprezentací naší osobnosti, ale i firmy nebo úřadu, vytváří lepší podmínky pro úspěšná jednání a vzbuzuje důvěru našeho okolí. Zběhlost v pravidlech společenského chování není archaismus doby Gutha-Jarkovského, je to každodenní praktická potřeba v profesním, společenském i osobním životě.

Pravidla etikety se stále proměňují, tak jak se proměňuje lidská společnost, proto je nutné je znát a uplatňovat. Etiketa je dnes předpokladem úspěchu v profesním, společenském i osobním životě.“ V naší přednášce se zaměříme na: - oblékání se všemi detaily (společenské oblečení a business dress code, praktické rady pro muže i pro ženy), - kontaktní situace (představování, zdravení), - společenské akce a účast na nich, pozvánky a jak jim rozumět (jak číst zkratky na pozvánkách, např. R.S.V.P., black tie), - etiketa běžných každodenních situací (na ulici, ve výtahu, v autě, v restauraci, v divadle). Změna programu vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ladislav Špaček -...

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (2.3 km)

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (7.4 km)

Relax Park TřeboňTřeboň (18.5 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (18.1 km)
Penzion Kamínek Penzion Kamínek Nové Hrady (32.1 km)