Visací zámek & Peshata

Visací zámek & Peshata

Adresa:

Tábor, Soběslavská 2090/28

Termín: 16.7.2021
Vstupné:

380 Kč

16červenec pátek 18:00

Žánr: koncertyhudba punk koncert jižní čechy léto

Umělci: Visací zámekPeshata


Večer ve znamení punku – to je Visací Zámek. Mezi jejich nejznámější hity patří třeba song Známka punku, který dlouhý čas drtil hitparády nejrůznějších rádií. Jejich Zámek visí na naší hudební scéně už od roku 1982. O to je krásnější, že i přes všechny ty uplynulé roky pořád hrají v původní sestavě.

Peshata (Zoo punk Tábor): Kluci jsou na scéně přes 20 let a pořád to umí pořádně rozjet! Osobitý zpěvák Bláža dodává kapele šmrnc a nenechá jednoho milovníka této skvělé hudby v pozoru! Písničky na motivy zvířecí říše jsou vtipné a melodické zároveň. 

Visací zámek (familiérně Visáči) je punk rocková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Je považována za nejstarší českou punkovou legendu, kapela hraje stále v původní, čtvrt století staré sestavě....
Peshata je punk-rock-pop-ska kapela z Tábora s převážně nevážnými texty ze života zvířat i lidí. Skupina Peshata (čti: pešata) vznikla v jihočeském Táboře, na jaře roku 1997, původně jako nevážná záležitost s předem...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Tábor Akce v obci Tábor

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Visací zámek & Peshata

Pension DášaTábor (1 088 metrů)

Hotel TáborTábor (1 310 metrů)

Hotel Palcát TáborTábor (1 616 metrů)