ProART: Hlasová dílna Ivy Bittové

ProART: Hlasová dílna Ivy Bittové

Adresa:

Slavonice, Na Potoku 629

Termín: 25.7.2021 (neděle) 27.7.2021
Vstupné:

4800

25čvc - 27čvc celý den

Žánr: ProARTfestivaltanecdivadlo


Hudební hlasová dílna žingora Ivy Bittové na ProARTu ve Slavonicích! Zažijte mimořádné 3 dny s Ivou Bittovou. 

Iva o dílně: "Již mnoho desítek let kráčím svou cestou s houslema a hlasem. Setkání a proplétání s různými styly a tradicemi odlišných etnik je formou a reflexí mého dnešního hudebního i osobního vyjádření.

Mé hudební myšlenky jsou založeny na vnímání a naslouchání vnitřního hlasu a komunikaci s přírodou. K tomu je zapotřebí ticho, odpočatá mysl a pozitivní atmosféra. To vše pak lze přenést do hudební volné formy. Přes posluchače chci vyslat vibrace, nové rezonance a myšlenky dále do vesmíru. Zosobnění přítomnosti na koncertě je důležitá hodnota společného prožitku.

Mé přání je předat pozitivní energii každému jednotlivci na dílně, inspirovat a umět se také aspoň na chvíli vrátit do dětství, připomenout si naši bezprostřední hravost a smysl pro humor. Hudba nám přináší radost a pocit štěstí! To je to, co opravdu potřebujeme!"

Poslechněte si podcastový rozhovor s ředitelem festivalu Martinem Dvořákem! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ProART: Hlasová dílna...

Apartmány na TrojmezĂ­Slavonice (58 metrů)

Apartmány pod věžíSlavonice (138 metrů)

Hotel BesĂ­dkaSlavonice (184 metrů)