Drive-IN food festival Jíme Jih 2

Drive-IN food festival Jíme Jih 2

Adresa:

Přešťovice, Kbelnice 23

Termín: 1.5.2021

1květen sobota 11:00

Žánr: festival gastronomie gastronomický festival příroda


Druhý ročník netradičního food festivalu je tady! Všichni foodie nadšenci tedy již konečně můžete začít plánovat svůj výlet do jižních Čech, do Kbelnice u Strakonic, kde si v sobotu 1. 5. na svátek práce určitě pochutnáte na našich lokálních dobrotách!

Základní koncept je stejný jako loni, ale připravili jsme i několik novinek a vylepšení. Náš festival je 100% bezkontaktní. Koná se za každého počasí. Nebudete muset vůbec vystoupit z auta. Akce začíná v 11:00 na začátku parkoviště u Zájezdního hostince U Jiskrů. Přijedete k prvnímu stánku nebo se zařadíte do fronty. Na svém mobilním telefonu si vyberete pokrmy, na které máte chuť a objednáte vše dopředu včetně nápojů, kávy, dezertů nebo i produktů z "koloniálu". U prvního stánku pak zaplatíte platební kartou, telefonem nebo hodinkami a pak už jen jedete k dalším stánkům v řadě, kde vám budeme vydávat jednotlivé objednané pokrmy. Následně odjíždíte a hledáte romantické místo v okolní krásné přírodě k vychutnání si dobrého jídla.

Zásadní novinky letošního ročníku

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Jihočeský kraj Akce v obci Přešťovice

Podobné akce