Zveme Vás na zahájení parní sezóny v sobotu 1.5.2021 jízdou vlaku v čele s lokomotivou U37.002 do Nové Bystřice a zpět. V Jindřichově Hradci proběhne před odjezdem vlaku oficiální křest lokomotivy, jelikož se bude jednat o první veřejnou jízdu po generální opravě. Během jízdy pro Vás bude připravena soutěž o věcné ceny. Všichni zúčastnění, kteří se probojují skrze 3 kvízy, automaticky vyhrají maličkost a dále budou zařazeni do slosování, kde vylosovaná trojice získá hodnotné ceny. Ve vlaku bude zařazen nově zrekonstruovaný bufetový vůz, kde se můžete těšit na něco málo k občerstvení a suvenýry.

V Nové Bystřici jsme si pro Vás připravili doprovodný program, kde bude možnost slyšet živou kapelu, vidět zahradní železnici, ochutnat kávu naší skvělé kavárny nebo navštívit naše regionální úzkokolejné muzeum.

Vyjížďkou parním vlakem spojíte příjemné cestování romantickou přírodou s nostalgickým ohlédnutím za historií a z blízka si prohlédnete i jedinečnou železniční techniku a drážní stavby.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Jindřichův Hradec Akce v obci Jindřichův Hradec

Podobné akce