Koncert Davida Kollera

Koncert Davida Kollera

Termín: 21.8.2021 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

490 Kč

21srpen sobota 20:00

Žánr: koncertyrock letní koncert open air zámek Český Krumlov


Nenechte si ujít Koncert Davida Kollera, kde zazní i nová píseň Davida Kollera a Jáchyma Topola Vězenkyně. Píseň Vězenkyně vznikla v rámci QR projektu, na kterém se průběžně podílí řada umělců a doplňuje další tři, již vydané písně:

Pouta (Michal Pelant, D. Koller / Jáchym Topol, Bára Hanková), My se vám ozveme (Matěj Belko / M.Belko, D. Koller) a Planeta bez paměti (Karel Štulo / Jáchym Topol). Stejně jako ony, je i Vězenkyně doprovázena videoklipem. Jeho režie se v tomto případě ujal grafik Michal Hořava, který je zároveň autorem grafického zpracování většiny obalů, desek a dalších vizuálů skupiny Lucie i Kollerbandu.

David Koller, autor hudby k písni Vězenkyně, dodává: “Hudba k tak silnému textu se dělá “sama”. Děsí mě, kolik násilí je stále mezi nejbližšími, v rodinách a jak často bývá přehlížené asi i právě proto.

V případě Vězenkyně vůbec nešlo o to, vytvořit rádiový singl, ale silnou skladbu, která by si mohla najít své fanoušky na živých koncertech, na které se tolik těšíme." 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert Davida Kollera

Pension U Zámku ÄŚeskĂ˝ KrumlovÄŚeskĂ˝ Krumlov (135 metrů)

UbytovánĂ­ ZámeckĂ© SchodyÄŚeskĂ˝ Krumlov (136 metrů)

Hotel Dvořák ÄŚeskĂ˝ KrumlovÄŚeskĂ˝ Krumlov (139 metrů)