Koncert Davida Kollera - Veselské pískovny

Koncert Davida Kollera - Veselské pískovny

Adresa:

Veselí nad Lužnicí, Veselské pískovny

Termín: 14.8.2021 (sobota)

Žánr: koncertyrock letní koncert open air Veselské pískovny

Umělci: David Koller


Nenechte si ujít Koncert Davida Kollera, kde zazní i nová píseň Davida Kollera a Jáchyma Topola Vězenkyně. Píseň Vězenkyně vznikla v rámci QR projektu, na kterém se průběžně podílí řada umělců a doplňuje další tři, již vydané písně:

Pouta (Michal Pelant, D. Koller / Jáchym Topol, Bára Hanková), My se vám ozveme (Matěj Belko / M.Belko, D. Koller) a Planeta bez paměti (Karel Štulo / Jáchym Topol). Stejně jako ony, je i Vězenkyně doprovázena videoklipem. Jeho režie se v tomto případě ujal grafik Michal Hořava, který je zároveň autorem grafického zpracování většiny obalů, desek a dalších vizuálů skupiny Lucie i Kollerbandu.

David Koller, autor hudby k písni Vězenkyně, dodává: “Hudba k tak silnému textu se dělá “sama”. Děsí mě, kolik násilí je stále mezi nejbližšími, v rodinách a jak často bývá přehlížené asi i právě proto.

V případě Vězenkyně vůbec nešlo o to, vytvořit rádiový singl, ale silnou skladbu, která by si mohla najít své fanoušky na živých koncertech, na které se tolik těšíme." 

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Veselí nad Lužnicí

Podobné akce

20červen neděle 20:00

3červenec sobota 18:00

Tři Sestry Open Air Tour

, Holkov u Velešína, letní parket Koncert

21srpen sobota 20:00

Ubytování v okolí akce Koncert Davida Kollera -...

Penzion U hájovnyVeselĂ­ nad LuĹľnicĂ­ (1 161 metrů)

Penzionek Na MlĂ˝nÄ› KrkavciVeselĂ­ nad LuĹľnicĂ­ (1 705 metrů)

Hotel TrilobitVeselĂ­ nad LuĹľnicĂ­ (2.1 km)