Farmářské trhy - Strakonice

Farmářské trhy - Strakonice

Adresa:

Strakonice, Velké náměstí

Termín: 25.6.2021 v 13:00 hod. (pátek)
Vstupné:

zdarma

25červen pátek 13:00

Žánr: ostatní akcefarmářské trhy slavnosti ekologie rodina děti řemesla jarmark Strakonice


V sezóně 2021 se budou farmářské trhy ve Strakonicích konat opět každý druhý pátek celkem ve 12 termínech - 6 jarních a 6 podzimních s výjimkou letní sezóny (červenec, srpen). Doba konání se oproti loňsku nemění. Trhy budou probíhat mezi 13. - 17. hodinu. Kompletní přehled termínů viz plakát. Prozatím je možný pouze prodej výpěstků, farmářských potravin a občerstvení s sebou. Rukodělné výrobky a řemesla zatím nejsou povolena. Trhy se budou opět konat na strakonickém Velkém náměstí - v prostoru pod rampou.

Trhy se snaží podobně jako v ostatních městech navázat na trend vzrůstající obliby regionálního farmářského zboží a řemeslných výrobků. Na strakonických farmářských trzích je důraz kladen hlavně na původ zboží a jeho kvalitu.

Podobně jako v minulém roce bude na trhu poskytnut prostor k prodeji drobných pěstitelských přebytků bez účastnického poplatku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce