South Bohemia Classic

South Bohemia Classic

Adresa:

České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.

Termín: 4.9.2020

4září pátek 16:30

Žánr: ostatní akcetechnika sport veteráni historie České Budějovice netradiční prohlídky


Mezinárodní setinová rallye veteránských a sportovních vozidel se rok od roku těší čím dál větší popularitě. Spojení elegance klasických aut se ženskou krásou, mužským šarmem, malebnou jihočeskou krajinou a věhlasnými památkami přiláká na start až 150 posádek z České republiky, Rakouska, Německa, Slovenska, Polska, Maďarska, Francie, Itálie, Chorvatska, Slovinska, Spojených států amerických nebo Ruska.

South Bohemia Classic je společenská akce milovníků automobilové historie s neopakovatelným sportovním nábojem. Nezáleží přitom na co nejvyšší dosažené rychlosti či zručnosti při průjezdu zatáčkami. O vítězi soutěže rozhoduje dokonalá souhra mezi jezdcem a jeho navigátorem během zdolávání speciálních testů, ve kterých se měří čas s přesností na setinu sekundy.

Projížďka po klikatých jihočeských silničkách v kulisách panenské přírody je každoročně výzvou pro tři stovky nadšených veteránistů i majitelů nablýskaných sporťáků z mnoha koutů Evropy. Centrem největší akce svého druhu na území České republiky bude ve dnech 4. a 5. září 2020 opět čtyřhvězdičkový Hotel Relax na břehu lipenské přehrady v Dolní Vltavici.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce South Bohemia Classic

Grandhotel ZvonÄŚeskĂ© BudÄ›jovice (47 metrů)

Hotel DvořákÄŚeskĂ© BudÄ›jovice (105 metrů)

Hotel v Centru ÄŚeskĂ© BudÄ›joviceÄŚeskĂ© BudÄ›jovice (176 metrů)