Krumlovský slunovrat se skupinou Čechomor

Krumlovský slunovrat se skupinou Čechomor

Termín: 19.6.2020 21.6.2020
Vstupné:

690 na koncert Čechomoru

Žánr: český krumlov čechomor ondřej ruml zámek program pro děti itálie festival livestream

Umělci: ČechomorOndřej Ruml


Exkluzivní koncert skupiny Čechomor v prostředí Zámku Český Krumlov. Magie nejkratší noci v roce ve spojení s hudbou Čechomoru slibuje neopakovatelný zážitek. Pokud se navíc odehraje uprostřed staletých zdí hradu a zámku Český Krumlov, může se jednat o zážitek přímo mystický. Pojďme společně prožít začátek léta a návrat (kulturního) života po období „moru“.

Koncert se uskuteční po 20 letech od prvního vystoupení skupiny v Českém Krumlově. Hosty koncertu budou vynikající zpěvák, držitel mnoha ocenění Ondřej Ruml a nadaní mladí hudebníci Alex a Maxim Šestákovi. O několik důvodů více ke společné oslavě.

V případě nepříznivého počasí bude koncert přesunut do objektu Zámecké jízdárny. Čas začátku i program koncertu zůstává zachován. Koncert se tedy odehraje za jakéhokoliv počasí, pořadatelé budou o případném přesunu koncertu v dostatečném předstihu informovat.  

Poslechnětě si díl našeho Proudastu se zpěvákem a houslistou Karlem Holasem! https://www.buzzsprout.com/839452/4749527-ep-14-preskakovani-sergeje-bubky-host-karel-holas-z-kapely-cechomor Čechomor je česká hudební skupina založená na...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Krumlovský slunovrat se...

Wellness Pension AmetystČeský Krumlov (184 metrů)

Villa GallistlČeský Krumlov (343 metrů)

Vila JohankaČeský Krumlov (588 metrů)