Braasi Industry je rodinná firma s vlastní výrobní dílnou, kterou jsme vytvořili podle svých představ, ve staré zrekonstruované továrně v pražských Holešovicích. Zaměřujeme se primárně na výrobu batohů, které šijeme z kvalitních materiálů převážně pocházejících z Česka. Inspirací pro naši tvorbu se stala užitná estetika a jednoduchost horolezeckého vybavení 80. let.

Při navrhování našich vlastních kolekcí využíváme znalostí ze studia architektury a držíme se jednoduchých pravidel: Kombinujeme funkčnost a estetiku, nadčasovost a praktičnost. Snažíme se oprostit od všech zbytečností. Naše výrobky jsou jednoduché, čisté a funkční, ale zároveň stylové. V Braasi věříme, že méně je více. Zaměřujeme se na detail a každý náš kousek vytváříme tak, abyste ho mohli využít jak při každodenním pohybu městem, tak v přírodě.

Výrobky Braasi Industry jsou populární mezi fanoušky cyklistiky, cestování, přírody i kultury. Jejich hlavní výhoda spočívá v naprostém minimalizování cesty mezi prvním návrhem a samotnou výrobou. Naše nápady můžeme okamžitě realizovat bez zbytečných výrobních mezičlánků.

Nejprve jsme navrhovali batohy jen sami pro sebe, pak pro přátele... Zájem o naše výrobky přirozeně rostl, takže jsme se rozhodli založit vlastní značku. Jsme otevřeni všem dobrým nápadům a jakékoli spolupráci. Proto u nás najdete kolekce navržené ilustrátory Tomski & Polanski, grafickou designérkou Evou Hanzalovou, designérem Matějem Cháberou nebo malým Matějem, autistou, kterému pomáháme realizovat jeho sen stát se módním designérem.

Eliška a Šimon
Zakladatelé Braasi Industry

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Braasi Industry

Šumava InnKvilda (30.4 km)

Villa GapČeský Krumlov (31.4 km)

Villa GallistlČeský Krumlov (31.9 km)