Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 - Great directors and their composers: Steven Spielberg & John Williams

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020 - Great directors and their composers: Steven Spielberg & John Williams

Adresa:

Český Krumlov, K Zámecké zahradě

Termín: 25.7.2020
Vstupné:

95 Kč – 1890 Kč

25červenec sobota 20:30

Žánr: festivalyhudba MHF Český Krumlov Český Krumlov filmová hudba


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, společnost AUVIEX, s.r.o., nás informoval o změně dramaturgie, termínu a místa konání koncertu Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov z důvodu omezení souvisejících s koronavirovou pandemií. Koncert se bude konat v Zámecké jízdárně Český Krumlov dne 26. 9. 2020 od 19:30 hodin. Vstupenky je nutné vyměnit, případně zažádat o refundaci do 17. 7. 2020, pokud by vám změny nevyhovovaly.

UNIKÁTNÍ FILMOVÝ PROJEKT
Americký skladatel John Williams je skutečným mistrem filmové hudby. Doposud získal 5 Oscarů, 3 ceny Emmy, 4 Zlaté glóby a 21 cen Grammy. Stal se dvorním skladatelem režiséra Stevena Spielberga a z jejich dílny vzešly nezapomenutelné melodie z filmů Indiana Jones, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Chyť mě, když to dokážeš, E.T. - Mimozemšťan, Schindlerův seznam či kultovní Čelisti.

Hudba z některých těchto titulů zazní i v Českém Krumlově v podání Severočeské filharmonie Teplice pod vedením dirigenta Jana Kučery.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní hudební...

Wellness Pension AmetystČeský Krumlov (280 metrů)

Vila JohankaČeský Krumlov (490 metrů)

Villa GallistlČeský Krumlov (607 metrů)