Štístko a Poupěnka - Sezimovo Ústí

Štístko a Poupěnka - Sezimovo Ústí

Adresa:

Sezimovo Ústí, Náměstí Tomáše Bati 701

Termín: 30.3.2023 v 17:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

315 Kč

30březen čtvrtek 17:00

Žánr: ostatní akcerodina pro děti hudba dětská diskotéka písničky pohádka Sezimovo Ústí


Ahoj broučkové!
Máme tady úplně nové představení, které se jmenuje Velká oslava.
A to si pište, že bude co slavit. Náš nový domeček, který konečně spatří světlo světa, bude jedna velká Paráda. Postavili jsme ho spolu s naším Honzíkem. Zkrátka Umíme cokoli.
Seznámíme se i s novým pianistou panem Doremi, který umí nejen Hlava ramena... Nebudou nám stačit nohy v písničce Stonožka, protože musíme chystat oslavu pro Ňufáčka. V přípravách nás vyruší Jarášek Bobi i Čertík Bububu. A možná přijde i Vlk a jehňátko!

Tolik masek vystačí na opravdový Karneval! Jen abychom neudělali nepořádek, to by znamenalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči. menalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Jihočeský kraj Akce v obci Sezimovo Ústí

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Štístko a Poupěnka -...

Zoo TáborTábor (4 km)

Romantik Hotel EleonoraTábor (4.6 km)

Villa LiduškaBechyně (19 km)