Gaia Mesiah 2020

Gaia Mesiah 2020

Adresa:

České Budějovice, Sokolský ostrov 1

Termín: 2.10.2020
Vstupné:

377 Kč

2říjen pátek 20:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Gaia Mesiah


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, k2cb s.r.o., nás informoval o přeložení koncertu plánovaného na 14.3.2020, následně 2.10.2020. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude upřesněn. Vstupenky tedy není nutné vyměnit. 

„Jsme nadšeni, že tak brzy po našem posledním turné zase vyrazíme mezi naše fanoušky,” říká bubenice Misha a dodává: „Některé věci ale změníme a sáhneme po písničkách, které jsme i 10 let nehráli.”

Gaia Mesiah plánuje nové studiové album s novým materiálem na rok 2021, ale rozhodla se mezitím vydat atypické “best of”. Refresh In Golden Hive (Live) vzniklo ve studiu Golden Hive v režii dvorního producenta Amaka Goldena tak, že kapela deset svých starších songů z prvních tří alb, leckdy po dílčí úpravě, nahrála na jeden zátah naživo. 

Zakládajícími členkami se staly v roce 1998 bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, které se sešly v kapele Panika a pak spoluzaložily a hrály v kapele Rage Against The Machine revival. Od tohoto roku se také datují první...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gaia Mesiah 2020

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (668 metrů)

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (8.7 km)

Relax Park TřeboňTřeboň (20.6 km)