Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, AUVIEX, s.r.o., nás informoval o změnách souvisejících s přesunem festivalu na podzimní termín z důvodu probíhající pandemie koronaviru. Vstupenky na některé koncerty zůstávají v platnosti, na některé je nutná výměna vstupenek a některé je možné refundovat. Pokyny k jednotlivým koncertům najdete na oficiálních stránkách festivalu.

Dovolujeme si tímto naposledy upozornit zákazníky, kteří doposud neuplatnili výměnu či refundaci, že tak mohou učinit nejpozději do 31. 8. 2020. Pokud jste již vstupenky vyměnili/refundovali, berte tento email prosím jako bezpředmětný.

29. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov rozezní město v náhradním termínu od 18. září do 3. října 2020. Kvůli pandemii koronaviru se festival musí obejít bez původně pozvaných zahraničních hostů a letošní ročník se tak řídí mottem „Český Krumlov s českými umělci“. 

Vystoupí například výborný klavírista Ivo Kahánek, držitel ceny britské BBC Music Magazine a Ceny Anděl 2019, jeden z nejpopulárnějších zpěváků současné hudby Marek Ztracený nebo světově proslulý tenorista Pavel Černoch či Pavel Šporcl.

Návštěvníci se mohou těšit i na violoncellistu Jiřího Bártu nebo na večer plný filmových melodií v podání Severočeské filharmonie Teplice.

Mladý český pianista Ivo Kahánek rychle získává pověst jednoho z nejpozoruhodnějších umělců své generace. Je znám širokou výrazovou paletou i výjimečnými virtuózními schopnostmi, které uplatňuje v repertoáru od baroka po...
Jiří Bárta, přední violoncellista své generace, studoval u Josefa Chuchra a Mirko Škampy v Praze, Borise Pergamenschikowa v Kolíně nad Rýnem a Eleonore Schoenfeld v Los Angeles. V roce 1991 obdržel cenu Europäische Förderpreis für...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní hudební...

Wellness Pension AmetystČeský Krumlov (148 metrů)

Villa GallistlČeský Krumlov (451 metrů)

Vila JohankaČeský Krumlov (522 metrů)