Proč muži neposlouchají a ženy se nevyznají v mapách

Termín: 28.2.2019 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

100 Kč

28únor čtvrtek 19:00

Žánr: divadlo


Na námět knihy Allana a Barbary Peasových napsal Miroslav Hanuš. Muži a ženy jsou odlišné bytosti. Mnohé vztahy mezi nimi končí špatně, protože muži nechápou, proč se ženy nemohou chovat jako muži a ženy očekávají, že se jejich muži budou chovat stejně jako ony. Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem.

Autoři v nich shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Výsledek jejich úsilí nám možná překvapivým, avšak humorným způsobem vysvětlí důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokusí se najít i způsob, jak se s nimi vypořádat. Herec a režisér Miroslav Hanuš si jejich dílo vzal za základ své hudební komedie, která měla světovou premiéru 19. 3. 2016 v pražském Divadle ABC.

Po odhalení tajemství, proč muži neposlouchají a ženy se nevyznají v mapách, se už nikdy nebudete muset za nic omlouvat. V režii Sabiny a Jiřího Langerových hrají, zpívají a chvílemi i tančí Radka Hurych Hájková, Ladislava Ratajová, Adéla Ratajová, Zuzana Svobodová, Martina Valášková, Lucie Valová, Klára Tichá, Vlastimil Hanuš, Pavel Körner, Petr Urban, Martin Charvát, Martin Peterka, Emanuel Krejcar, Michal Palaugari a Adam Tomek. Kapela Ukrutanka: Libor Soukup, Pavel Moravec, Oldřich Šetka, Roman Jack Urban, Jan Pilný a Petr Pokovba. Choreografie: Jana Hanušová, scéna a kostýmy DS Jablonský Premiéra dne 14. 2. 2019 v Jindřichově Hradci

Podobné akce

24březen neděle 19:00

30březen sobota 19:00

Dívčí válka

, J. A. Komenského 59 Divadlo

12květen neděle 19:00

Na ostro

, Nádražní 846 Divadlo