Kouzlo města v adventním čase umocní tradiční program: Hudebně poetické otevření adventu spojené s rozsvícením vánočního stromu (1. prosince), Společné zpívání nejen koled (15. a 22. prosince), Andělský průvod městem (5. prosince), Průvod vánočních skřítků (11.12.), Mikulášská nadílka (5. prosince), Adventní fotografování v Museu Fotoateliér Seidel (23. - 24. listopadu a 7. - 8. prosince), rozmanité Andělské adventní soboty v Klášterech, Psí Vánoce (20. prosince), Rybova mše vánoční (26. prosince v Klášterním kostele), Rozdávání betlémského světla (21. prosince) či Medvědí Vánoce (24. prosince). Kouzelným završením předvánočního období je pak Živý Betlém (23. prosince) - biblický příběh ztvárněný písní a tancem, za bohatého hudebního doprovodu.

Ježíškův poštovní úřad letos přijímá dopisy dětí Ježíškovi již od neděle 1. prosince. Poštovní schránka pro dopisy dětí bude k dispozici na náměstí Svornosti na zvoničce u vánočního stromu. V neděli 8. prosince pak od 15.00 hodin bude otevřen Ježíškův poštovní úřad u Zlatého Anděla a v 16.30 hodin navštíví naše město Bílá paní, která dopisy dětí doručí samotnému Ježíškovi.

Přijměte naše pozvání na Advent a Vánoce v Českém Krumlově! Příležitostí zastavit se a rozjímat v době sváteční bude v Českém Krumlově opravdu mnoho.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Advent a Vánoce v...

Apartmány Latrán 43Český Krumlov (49 metrů)

Pension DANNYČeský Krumlov (81 metrů)

Hotel LatránČeský Krumlov (100 metrů)