Radniční vánoční trhy a dílny - České Budějovice

Radniční vánoční trhy a dílny - České Budějovice

Adresa:

České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.

Termín: 10.12.2018 15.12.2018
Vstupné:

zdarma

10pro - 15pro celý den

Žánr: ostatní akceVánoce jarmark řemesla děti rodina zdarma


Ve stáncích naleznete vše, co k těmto nejkrásnějším svátkům roku patří. Lidoví umělci a řemeslníci či klienti stacionářů zdravotně postižených spoluobčanů připravili pro návštěvníky tržiště rozličné vánoční dekorace a ozdoby z přírodních materiálů. Lze zde pořídit i originální ručně vyráběné dárky, bytové doplňky z různých materiálů, hračky, šperky a další drobnosti pro radost. Těšit se můžete i na různé domácí tradiční pochutiny.

Každý rok je na tržišti něco nového, pro letošek zmiňme např. tkalce, jenž přiveze stav a bude na nádvoří i tkát, pokud ovšem počasí dovolí, přibude i řezbář se svými díly, která bude na místě i tvořit. Nebude-li příliš mrznout, stylová pražírna kávy bude stát mezi stánkem s tekutými karamelami a tradičním vánočním punčem v nealkoholické verzi pro děti a pro dospělé tak, jak má být, aby zahřál a umocnil vánoční atmosféru.

Nápaditě ozdobené vánoční stromečky mezi stánky jsou každoročně dílem dětí českobudějovických mateřských škol a i letos bude ten nejoriginálnější oceněn sladkou odměnou a výtvarnými potřebami pro další tvorbu.

Součástí tržiště je i pódium, kde se každé odpoledne bude odehrávat bohatý kulturní program zakončený Večerníčkem s hranými pohádkami pro děti. Přijďte se i Vy potěšit, pobavit a užít si společně se svými blízkými pohodovou vánoční atmosféru na radničním nádvoří!

Místo konání

Nádvoří radnice
Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice, 37001

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Radniční vánoční...

Grandhotel Zvon České Budějovice (94 metrů)

Hotel Malý Pivovar České Budějovice (182 metrů)