Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018

Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018

Adresa:

České Budějovice, U Tří lvů 4

Termín: 12.10.2018
Vstupné:

150

12říjen pátek 20:00

Žánr: koncerty


V pátek, 12. října 2018, se opět po roce uskuteční podzimní koncert pro Charitu Třeboň, který už od počátku nese název Yes We Can. Akce se bude konat v Music Baru Velbloud v Českých Budějovicích a začátek akce bude ve 20 hodin. Jako každý rok, tak i letos, se můžeme těšit na večer plný skvělé muziky. Pozvání přijala pražská indierocková kapela Dalekko, jejichž druhé album s názvem Hudba budoucnosti vyšlo letos v dubnu.

Album vyšlo pod značkou Tranzistor, a to tři roky od vydání jejich debutového alba Neběžel jsem tudy. Tento debut byl v roce 2015 příznivě přijat kritikou i posluchači, skupina se dostala do finále soutěže Startér Radia Wave, byla nominována na cenu Vinyla v kategorii objev roku a odehrála koncerty na známých festivalech Beseda u Bigbítu, Colours of Ostrava nebo na slovenské Pohodě. Dalším z účinkujících bude rodák z anglického Newcastlu, držitel ceny Apollo a majitel nezaměnitelného barytonu, známý též jako frontman The Prostitutes.

Není to nikdo jiný než Adrian T.Bell, který letos vydal skvělé album Navigator. Přijďte si poslechnout velkoryse pojatý soubor skladeb se silnými příběhy o dozrávání, milování, pádech, vstávání a soukromých revolucích. Večer budou zavírat domácí Ramones revival, kteří svou energií a fuck off odérem dokážou, že punk´s not dead! Bude to zkrátka jako vždy mejdan, kde ranní kocovinu bude léčit příjemný pocit, že jsem přispěl na dobrou věc. Veškerý výtěžek ze vstupného bude použit na sociální programy Charity Třeboň.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert pro Charitu YES...

Hotel U Tří lvů České Budějovice (85 metrů)

Hotel Malý Pivovar České Budějovice (387 metrů)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.1 km)