Draci ve Skalách již pojedenácté!

Adresa:

Skály

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

Dobrovolné

15září sobota 14:00

Žánr: festivaly


Komunitní slavnost zahájíme ve 14 hodin tvořivým jarmarkem, který je určen především dětem. Zájemci si mohou vyzkoušet střelbu z luku, výrobu chřestítka i kresbu draka a také si mohou nechat namalovat obličej. Jde také o přípravný čas na průvod s drakem - můžete se ozdobit zapůjčeným kostýmem či vyrobenou broží. Průvod za hudebního doprovodu Víti Marčíka vyrazí v 15:30 ze Skal do nedaleké vesnice Budičovice.

„Přidejte se do průvodu,“ vyzývá veřejnost Gabriela Studená z organizace Letní dům a dodává: „Těm, kdo se zapojí, na návsi nabídneme drobné občerstvení a také loutkové představení Eliščiny pohádky spolku Já to jsem.“

Akci pořádají organizace: Letní dům, z.ú., ŠVAGR a rodinná buňka Polárka Dětského domova Písek Děkujeme za podporu těmto institucím: Obec Skály; Sodexo s. r. o.; Nadace KONABO; Nadace Terezy Maxové a za finanční podporu městu Písek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Skály

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Draci ve Skalách již...

Villa LiduškaBechyně (24.2 km)

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (27.6 km)

Ubytování Pavel VoborníkBlatná (31 km)