Večerní běh pro světlušku v dačickém zámeckém parku

Večerní běh pro světlušku v dačickém zámeckém parku

Adresa:

Dačice, Havlíčkovo nám. 85

Termín: 26.9.2018
Vstupné:

150 Kč

26září středa 18:30

Žánr: sportcharita akce v přirodě


Přijďte se účastnit benefičního běhu zámeckým parkem, který se uskuteční ve středu 26. září od 18:30. Čeká Vás zážitek, díky kterému přispějete nejen svému zdraví, ale také druhým.
Na běžeckém tempu nezáleží, trasu je možné i projít. Na výběr bude ze dvou tras, jedné o dvou a druhé o třech kilometrech. Organizátoři doporučují vybavit se čelovkou, kterou bude možné zakoupit i na místě, stejně jako další světluškovské benefiční předměty.

Od 18:30 bude probíhat registrace účastníků, od 19:15 bude rozcvička a v 19:30 start.

Start, drobné občerstvení a veškeré zázemí naleznete před jižní stranou zámku (otočenou do parku).

Světluška je projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, kterého se do této chvíle zapojilo více než 66 tisíc dobrovolníků a nespočet dárců. Je to projekt, který pomáhá jak zrakově postiženým dětem, tak i dospělým vypořádat se s nelehkým životem. Tento nápad vznikl v roce 2003 a u veřejnosti získal takovou oblibu, že tento rok bylo prozatím vybráno kolem 2 milionů korun. Pojďme tedy tuto částku navýšit, ať můžeme mnoha dalším lidem vykouzlit úsměv na tváři.

Rada nezávislých odborníků má na starost přerozdělení finančních prostředků. O tento příspěvek může zažádat jak zrakově postižený jednotlivec, tak nezisková organizace poskytující služby těmto osobám na území ČR.

Minimální startovné pro dospělé je 150Kč, do 18 let je dobrovolné.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Večerní běh pro...

Hotel Šumava Srní (695 metrů)

Hotel Celerin Telč (11.7 km)