Goethe Institut, Praha 1

Goethe Institut

Praha 1, Masarykovo nábřeží 32

Není tu akce, kterou Goethe Institut pořádá? Přidej ji

Goethe-Institut je kulturní institut Spolkové republiky Německo s celosvětovou působností.

Podporujeme znalost německého jazyka v zahraničí a pěstujeme mezinárodní kulturní spolupráci. Informováním o kulturním, společenském a politickém životě zprostředkováváme komplexní obraz Německa.

Prostřednictvím naší sítě Goethe-Institutů, Goethe-Center, kulturních společností, čítáren, ale i zkouškových a jazykových výukových center plníme hlavní úkoly zahraniční kulturní a vzdělávací politiky. Jsme přitom rovněž partnery veřejných i soukromých kulturních institucí, ale i spolkových zemí, obcí a hospodářství.

Čerpáme z rozmanitosti a bohatství naší otevřené společnosti a z živé německé kultury. Spojujeme zkušenosti a představy našich partnerů v tuzemsku i zahraničí s naší odbornou způsobilostí a pracujeme v partnerském dialogu. Jsme přitom partnery pro všechny, kteří se aktivně zabývají Německem, německým jazykem a německou kulturou. Pracujeme na vlastní odpovědnost a politicky nezávisle.

Čelíme kulturněpolitickým výzvám globalizace a vyvíjíme inovační koncepty pro svět, který by se měl stát díky porozumění humánnějším a v němž by měla být kulturní rozmanitost vnímána jako bohatství.Goethe Institut - aktuální program

Momentálně se zde nic nekoná. Víš o akci, která tu chybí? Přidej ji.

Máš fotku tohoto místa? Přidej ji
Štítky

Goethe Institut: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Kavárna Kaaba Praha 2 (1 643 m)