AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

AghaRTA Jazz Centrum

Praha 1, Železná 16

Není tu akce, kterou AghaRTA Jazz Centrum pořádá? Přidej ji

Jste ten typ člověka, jehož hlava se automaticky otočí, když uši zaregistrují někde ve svém okolí zvuk jazzu? Také cítíte, že Váš drink má daleko autentičtější chuť a oči Vašeho partnera se zablýsknou, když okolo sebe slyšíte pulzující moderní jazz? Jste fascinováni, vidíte-li na vlastní oči obrovské nasazení právě hrajících hudebníků?

Rádi topíte svoji nostalgii v jazzové náladě a koktejlech? Nebo snad jen nemáte dnes večer kam zajít? Dobrá - jestliže Vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek zní ANO, pak máme pro Vás dobrou zprávu! Přesně v srdci Prahy, jen 99 metrů od Staroměstského náměstí, v Železné ulici číslo16 najdete AghaRTA Jazz Centrum. Máme otevřeno denně až do půlnoci.

Po celou tu dobu si zde, v našem jazzovém obchodě můžete najít i něco do svých CD přehrávačů. Máme totiž jednu z nejfajnovějších nabídek CD moderního jazzu a k výběru "své" hudby si můžete dát šálek nejlepší jazzové kávy v Praze. Každý den v 9 hodin pak v klubu začíná koncert. Rádi Vás uvidíme v Aghartě spokojené. A chceme Vás ujistit, že Vaše návštěva u nás nebude poslední!

Telefon: 222 211 275AghaRTA Jazz Centrum - aktuální program a vstupenky

23únor čtvrtek 21:00

vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

AghaRTA Jazz Centrum: Napsali jsme...

Štítky

AghaRTA Jazz Centrum: hodnocení ostatních

(1 hodnocení) A jak hodnotíš toto místo ty?

Kousek odtud doporučujeme...

Kavárna Kaaba Praha 2 (1 377 m)