Liberty Fest 2017

Praha

17.2.2017 19.2.2017

270,- předprodej, 350,-na místě , 50-100 jednorázově

Další vstupenky

Liberty Fest 2017

Hudební a kulturní festival na podporu svobody, který se odehraje v klubech po celé Praze S jednou vstupenkou a páskou na ruce můžete dva dny pendlovat mezi kluby, vybírat si hudební styly (rock, reggae a dancehall, hiphop, ska, punk, house, drum n bass, break, electroswing, techno, raggajungle a další), interprety, přednášky, umělecká vystoupení, můžete ochutnat několik druhů kuchyní, nechat si namíchat libovolný drink, bavit se i něco vyhrát.

Tešit se můžete na interprety:

Kapely ►PRAGUE CONSPIRACY, Mucha, Znouzectnost - oficiální profil, Vasilův Rubáš, Orion a Maniak, Čistychov a Miso Biely, Medial Banana, Nevereš (DR.KARY, COCOMAN, MESSENJAH), Urban Robot, COLECTIV, Status Praesents, Bogotasystem, The Snuff, USB - Universal Swing Brothers, MoveBreakers, Kill The Dandies!, Dirty Blondes, SINOPTIK, I LOVE YOU HONEY BUNNY, GAMBRZ REPRS , Crewní Skupina a další.....

DJs► DJ Tráva, Philip TBC, MikkiM a DAWE TRUMPETEER, selector Boldrik, DEXIDE, Drumbassterds.cz Crew, DJ BA2S, Southern Vision a další... Součástí bude také divácky nominovaný výběr talentů Skutečná liga, bohatý doprovodný program plný tematických přednášek, workshopů, uměleckých vystoupení a kulinářských specialit.

Místa konání►MEETFACTORY, Music Club JIŽÁK, Mayapur pokojíček, Futurum Music Bar, Klub Nová Chmelnice, Vacuum Art Bar , Centrála, Le Mirage - ÚJEZD, Punto, Rockberry Bar & Music Club, Elysium Café Bar, Darkvelvetcafebar, Dead Jack club, Blues Sklep, žižkovšiška.

Vstupenky ► Předprodej Ticketstream 270,- (17-18.2. v rámci celého festivalu) Na místě 350,- (17-18.2. v rámci celého festivalu) Jednotné vstupné 50-100,-Kč/ (jednodenní do jednoho klubu dle místa) Online koupíte zde: https://www.facebook.com/festivalsvoboda/app/458979740806049/ Více infa, o doprovodném programu a soutěži již brzy....

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby v Praze Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.