Večer tříkrálový

Žádný sen není nesplnitelný… 
Jedna z nejslavnějších komedií všech dob v novém kabátě. 

Shakespearova hra je veselou a něžně poetickou komedií o nejrůznějších podobách a projevech lásky a sebelásky, brilantní a překvapivou hrou záměn. Jejími ústředními hrdiny jsou k nerozeznání si podobní sourozenci Viola a Sebastian, kteří se jeden druhému ztratili během strašlivé bouře na moři a vzájemně se považují za mrtvé. Shledají se nakonec? A získají protějšky, které milují? Kdo je vlastně kdo a kdo koho miluje?

Bystrý rozum, nápaditost a přející náhoda nakonec způsobí, že je pýcha a nadutost po zásluze potrestána a zlý osud překonán. Příležitostí k dojetí, zasmání a překvapení je zde víc než dost - zvlášť, když se do příběhu zamíchají ještě hosté a sloužící Oliviina dvora, zvláště pak Tobiáš Říhal a Malvolio, kteří patří mezi nejoblíbenější postavy Shakespearových her. Večer tříkrálový patří k těm moudře optimistickým hrám, které v pravém slova smyslu diváky baví.

V režii Ivana Krejčího hrají: Jan Kačer, Ivana Wojtylová, Zuzana Slavíková, Ivan Jiřík, Tomáš Dianiška, Radek Valenta, Jan Teplý, Tereza Dočkalová, Ondřej Veselý, Vilém Udatný, Stanislav Šárský.

Další termíny akce

6.3.2017 19:00 (pondělí) Přidat do kalendáře
17.3.2017 19:00 (pátek) Přidat do kalendáře
Doporučujeme Divadla - Praha 8 Akce v okolí
 • Divadlo Ponec

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Ponec
  Praha 3, Husitská 24

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.