Inovace na vlnách

Týden inovací 2016 je největší event tohoto roku zaměřený na inovace, moderní technologie, IoT, umělou inteligenci a koncept chytrých měst. Akce se uskuteční ve dnech 23. - 29. května 2016 a jejím hlavním cílem je seznámení firem, měst a také širší veřejnosti s nejnovějšími světovými trendy na poli inovací, propagace českých inovací a invencí a osvěta spojená s aktuálními tématy z oblasti inovací a technologií bezdrátového přenosu dat, jakými jsou například Smart Cities a IoT.

Více informací na www.tydeninovaci2016.cz. V rámci Týdne inovací proběhne mnoho regionálních akcí a ve dnech 27. a 28. května v pražské Cargo Gallery hlavní událost "Inovace na vlnách", jejíž součástí budou akce "Nanoden v Praze" a odborná konference za účasti českých i mezinárodních řečníků. Konference představí současné trendy v oblasti inovací a moderních technologií, příklady jejich využití v běžném životě a zajímavé projekty, které již fungují buď v ČR nebo zahraničí.

Dopolední část se zaměří především na téma chytrých měst a internetu věcí, odpolední na inovace a umělou inteligenci. Záštitu akci udělil místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek a Velvyslanectví USA.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.