Detaily akce

Praha 1, Štepánská 61

21.12.2012

490 - 1.490 Kč

koupit vstupenku

Další vstupenky na koncerty

Vojtěch Dyk

Líbí? Pošlete to dál...
Přejít na stránky Ticketpro.cz

Zpěvák Vojtěch Dyk uvede na podzim roku 2012 svou první velkou sólovou tour v originálním spojení s brněnským big bandem Josefa Buchty B-Side Bandem.

Hudební kariéry Vojty Dyka byla až doposud spojena především s kapelou Nightwork, která v současné době patří k leaderům domácí hudební scény. Hledání dalších cest, kam směrovat své působení na hudební scéně, dovedlo Vojtu Dyka až k originálnímu spojení s brněnským orchestrem B-Side Band, který zase představuje špičku mezi domácími bigbandovými tělesy.

Profesionální brněnský bigband, založený bandleaderem Josefem Buchtou v roce 2006, navazuje na tradice, které v Brně položil legendární orchestr Gustava Broma. Díky složení big bandu z různorodých a napříč žánry vystudovaných muzikantů se stává B- Side Band nadžánrovým a nezávislým tělesem, které upoutá nejenom svou energií, ale i efektivními aranžmá a komunikací s publikem.

V prodeji od 1.9.2012.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

490 - 1.490 Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

http://www.informuji.cz/akce/praha/18062-916857/
Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí Akce v Praze

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.

Filtr kulturních akcí

Jiný den?