Detaily akce

Praha 10, Nad Primaskou 292/45 Praha

31.5.2012 29.6.2012

dobrovolné

Další vstupenky

vernisáž

Pavel Kantorek – Kočky,psi,lidé a jiná zvířata

Líbí? Pošlete to dál...

Od 31.května do 29.června 2012 budou mít návštěvníci školicího centra InGarden v Praze 10 možnost shlédnout výstavu vtipů karikaturisty Pavla Kantorka. V rámci této výstavy Pavel Kantorek představí návštěvníkům jak klasické vtipy z let 1970, tak i novodobá témata, která pomocí karikatury a zvířecích postaviček ukazují současnou společnost a dění v ní.

V rámci výstavy budou prodávány jak autorské tisky, tak i originály, knihy s ilustracemi pana Kantorka. Vernisáž výstavy bude 30.5. od 19,00 hodin pro registrované účastníky (ingarden@ingarden.cz). Na vernisáži bude přítomen pan Pavel Kantorek osobně a také osobně bude podepisovat autorské tisky, popř. knihy. Protože pan Pavel Kantorek v květnu slaví významné životní jubileum, bude tato vernisáž i jeho oslavou.

Pan profesor RNDr. Pavel Kantorek, Ph.D. nám dovolí touto výstavou nahlédnout do hlubin dvou různých osobností - na jedné straně do hlubin vědy zahleděný badatel a na straně druhé humorista, nacházející vtip v běžných situacích kolem sebe. Sám Pavel Kantorek to tak ale nevidí: Vtipy mě napadají v době, když řeším nejsložitější problémy časoprostoru, zabývám se složitými rovnicemi. Zahlédnu směšnou situaci v době, kdy je mozek nejvíce unaven, jakoby hledal způsob, jak si odpočinout.

Náhle se objeví zkratka, kdy jsou k sobě přiřazeny situace, které zdánlivě spolu nemají nic společného a najednou to v mozku klikne, zrodí se vtip a hlava dostane nový přísun energie.“

Více informací naleznete na www.shock.cz a www.ingarden.cz. Školicí centrum InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10 V případě dotazů a registarací na vernisáž se prosím, obracejte na Barbora Horešovská - kurátorka výstavy 603 485 193 horesovska@shock.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

http://www.informuji.cz/akce/praha/16126-pavel-kantorek-kockypsilide-a-jina-zvirata/
Doporučujeme Galerie a muzea v Praze Akce v okolí Akce v Praze
Bruncvík a lev ve velkém sále Novoměstské radnice

Bruncvík a lev ve...

5.9.2014 v 18:00 hod. (pátek)

Bájný český kníže Bruncvík se po smrti svého otce rozhodne jít do světa lva do...

Moje akce tady?

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...

Filtr kulturních akcí

Jiný den?