Gurmánský prosinec v Nebespánu

Prosinec je obdobím adventu, svátků, pospolitosti a také dobrého jídla. V Nebespánu v Kašperských Horách připravili několik výtečných gurmánských menu, plných pokrmů tradiční francouzské kuchyně a lahodného vína. Gurmáni se tady ovšem rozhodně nebudou nudit ani na Štědrý den, na silvestra nebo na sv. Štěpána.

Pokud máte rádi dobré jídlo v netradiční atmosféře, kavárna Nebespán v Kašperkých Horách vás nadchne. Je to restaurace v duchu prvorepublikových kaváren s klasickými thonetkami a pohodlnými křesílky. Zdejší kuchyni velí francouzský šéfkuchař François Thuille, který v prosinci připravuje hned čtyři speciální menu, plná francouzských delikates. Vydat se sem ovšem můžete také na zvěřinové degustační hody, strávit tu netradiční Štědrý den anebo silvestrovský večer. A krásné menu vás tady samozřejmě čeká také na sv. Štěpána, jak jinak než s dozlatova pečenou husičkou…

Na večeři v Nebespánu můžete seběhnout i v zimě jen tak ve střevíčkách, protože se tady můžete přímo nad kavárnou ubytovat v komfortních apartmá nebo luxusních romantických pokojích s výhledem na hrad Kašperk i okolní šumavské kopce.

Více na www.nebespan.cz, rezervace: info@nebespan.cz, tel. 736 602 378

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeňský kraj Akce v obci Kašperské Hory
 • Divadlo Alfa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Alfa
  Plzeň, Rokycanská 7

 • Papírna

  Nejoblíbenější kulturní centrum poblíž

  Papírna
  Plzeň, Zahradní 173

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.