Papírna Street Food

Plzeň, Zahradní 173

3.9.2016

80Kč dospělí, děti do 12 let zdarma

Další vstupenky

Papírna Street Food

Největší “street food“ přehlídka se v září uskuteční také v Plzni. Organizátoři úspěšného pražského food festivalu Náplavka Street Food se společně s provozovatelem kulturního centra Papírna v Plzni dohodli na společném projektu pro obyvatele města Plzně a okolí s názvem „Papírna Street Food“.

Návštěvníci se díky různorodosti nabízených pochoutek vydají „do ulic celého světa“! Ochutnají např. vietnamské bún cha, izraelský falafel, thajský ostrý salát som tam, australský meat pie, korejské kimchi, brazilskou caipirinhu, poctivý vývar, gruzínské chacapuri, raw kuchyni, mexické taco, argentinská masa, japonské sushi, ruské pelmeně, indickou samosu atd. chybět nebudou ani populární hamburgery, americké hot dogy či belgické hranolky.

Většina ze zúčastněných prodejců přímo pochází nebo má blízký vztah k zemi, jejíž kuchyni prezentuje – můžete se tedy těšit na skvělé pokrmy i s odborným výkladem. Festival vám také představí nové trendy ve stravování, nová bistra a restaurace. Dále organizátoři nabízí pro 3 nadšené kuchařské amatéry možnost představit své produkty veřejnosti. Součástí akce bude adrenalinový park s lanovou dráhou, obří trampolínou, elektrickým býkem, překážkovou tratí a další. Veškeré atrakce budou návštěvníkům a jejich dětem k dispozici zdarma.

Pro děti jsou navíc připravena divadelní představení, skákací hrad či tvůrčí dílny.

Organizátor: info@foodevent.cz www.foodevent.cz Štefan Oršoš tel.: +420 776 312 538 Monika Kaňáková tel.: +420 606 168 101

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.