Fimodílna 16. - Fantazie na léto

Brno, Dominikánská 11

30.6.2016

350

Další vstupenky

Fimodílna 16. - Fantazie na léto

Co vás čeká v kurzu FIMODÍLNA 15. - FANTAZIE NA LÉTO

V tomto pravidelném kurzu se seznámíme s kouzlem polymerové hmoty a vyrobíme si spoustu zajímavých šperků, doplňků a dekorací. Kurz je koncipovaný tak, aby ho zvládli i úplní začátečníci, budeme postupovat krok po kroku.

Co se naučíte:

Během šestnácti volných lekcí se seznámíme s mnoha technikami práce s polymerovou hmotou a vše si vyzkoušíme na konkrétních projektech. Naučíme se pracovat s barvami a různými druhy pomůcek.

Tento kurz bude ve volnějším režimu. Budeme vycházet ze znalostí účastnic a z toho, co jsme se za celý rok naučili a vyrobíme si náhrdelník na léto. Náhrdelník bude mít více prvků, které budeme dohromady kombinovat a hledat to nejhezčí rozmístění.

Co s sebou:

S sebou je dobré mít pomůcky na vámi oblíbené techniky, formičky, 1mm vrtáček, lanko na zavěšení, komponenty na dotvoření náhrdelníku.

V ceně kurzu je vždy polymerová hmota na daný projekt. Je potřeba si donést vlastní základní pomůcky jako je strojek, řezáky, podložka. Pokud si nebudete jistí, co všechno budete potřebovat a co je zde k dispozici, napište nám prosím nebo zavolejte. Doporučujeme pracovní oděv na převlečení.

Co si odnesete:

U jednodušších projektů si odnesete dokončený výrobek nachystaný na pověšení na náhrdelník nebo ke kompletaci. U složitějších bude potřeba doma dokončit detaily jako je začištění zadní strany šperku, obroušení apod.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Fimodílna 16. - Fantazie na léto

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.