Pedig - podnos

Brno, Dominikánská 11

27.6.2016

430

Další vstupenky

Pedig - podnos

Co vás čeká v kurzu PEDIG – PODNOS

V tomto kurzu si rozšíříte a doplníte dovednosti a znalosti ze základního kurzu pletení z pedigu. Společně si ukážeme,  jak uplést podnos s vyvýšenými uchy. Při pletení použijeme přírodní šňůru z mořské trávy, která se použitá v kombinaci s pedigem a výrobek nám krásně oživí. Zakombinovat lze i korálky. Hotový podnos bude nejen pěkný, ale i praktický - je určený na každodenní použití a skvěle se hodí na kávu nebo čaj.

Pedig má tu výhodu, že pokud v přechozím výpletu najdete chybu, můžete vše nebo jen část rozplést a chybu napravit - anebo také nemusíte. Vždyť pravidelně opakovaná chyba se stává vzorem, takže chybu v pletení lze využít i ve prospěch koše. Stačí se zamyslet nad tím, zda se nevydařený detail nedá opakovat a nevytvořit tak výjimečný vzor. Každý výrobek je originál a fantazii se zde meze nekladou.

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například oplétání demižonu.

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně vyrobený výrobek, který poslouží např. jako krásná dekorace vašeho bytu.

Své dovednosti můžete rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat výrobě složitějších dekoračních předmětů. Zajímavou alternativou je také kurz Pletení z papíru.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Pedig - podnos

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.