Wire-wrapping pro začátečníky

Brno, Dominikánská 11

28.5.2016

520

Další vstupenky

Wire-wrapping pro začátečníky

Wire-wrapping je krásnou a efektní drátovací technikou. I nováček může v této technice dosáhnout skvělých výsledků - důkazem je sada na obrázku, kterou si odnesete z tohoto kurzu.

Co vás čeká v kurzu WIRE-WRAPPING PRO ZAČÁTEČNÍKY

V tomto kurzu se seznámíme s drátovací technikou wire-wrapping, díky které si vyzkoušíte nejen trpělivost a šikovnost Vašich prstů. Domů si odnesete sadu náhrdelníku a náušnic, naučíte se základy tvarování drátu a dozdobování malými korálky a výrobu ručně dělaného řetízku. Domů si odnesete i podrobný návod, abyste si mohli postup kdykoliv připomenout.

Lektorka Vás krok po krok provede výrobou a na konci kurzu Vám bude odměnou radost z vlastnoručně vytvořeného šperku s historickým nádechem. Stačí se jen nebát a zkusit to!

Co se naučíte:

Naučíte se práci s drátem v technice wire-wrapping – tvarování základního tvaru, následné omotávání tenčím drátkem, zdobení malými korálky či výrobu ručního řetízku. Pro tento kurz je vhodné mít už aspoň základní zkušenosti s korálkováním (ketlování).

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například tvorbě šperků tvořených složitějšími ornamenty, výrobě komponentů či patinování.

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete hotovou sadu náhrdelníku a náušnic, včetně podrobného návodu, abyste si postup mohli kdykoliv doma připomenout :-)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Wire-wrapping pro začátečníky

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.